fbpx

Pozvánka na otvorenie sezóny Šumiac 5.6.2021

Nadupané otvorenie e-bike sezóny na Horehroní je za dverami. Už túto sobotu 5. júna 2021 bude na Šumiaci pod Kráľovou hoľou slávnostne zahájená letná e-bike sezóna.

Milovníci cyklistiky „na baterku“ si spoločne s hlavným organizátorom podujatia E-biky pod Kráľovu hoľou zabicyklujú do dvoch zaujímavých lokalít.

Počas podujatia sa vyberieme na dva výlety. Tradíciou je ranný výstup na Kráľovu hoľu. Poobedná trasa sa každoročne mení, tento rok sa vydáme okruhom popri šumiackych stodolách do Pohorelej a Zlatna. Okrem celodennej cyklistiky sa návštevníci môžu tešiť aj na chutné občerstvenie s prípitkom a dobrým obedom v našom stánku Maškrtky u Katky,“ vysvetľuje Peter Polák, majiteľ cyklopožičovne E-biky pod Kráľovou hoľou.

Kráľova hoľa je najvyšší cyklobod na Slovensku, na ktorý vedie oficiálne vyznačená cyklotrasa. Je medzi nadšencami horskej cyklistiky veľmi obľúbenou. Počasie na jej vrchu však býva vrtkavé, a preto návštevníkom odporúčame vhodne sa obliecť. „E-bike na otvorenie sezóny si je možné rezervovať priamo v šumiackej požičovni, prípadne v ďalších ôsmych partnerských požičovniach v regióne.

Pár fotiek z minulých ročníkov:

Na výjazd sa zaregistrujte v tomto formulári:

Ospravedlňujeme sa. Tento formulár už nie je k dispozícii.