fbpx

Video: Uphill Flow (interaktívny e-MTB film od Bosch eBike)

V tomto výborne urobenom HD filme dvaja profesionáli – šampión v downhille Marcus Klausmann a majster sveta v triale Stefan Schlie – spolu s jazdcami Bosch eBike Systems Jonathanom Sweetom a Christophom Schumacherom zoberú divákov na náročnú a dobrodružnú e-MTB jazdu – preteky do kopca (uphill) a z kopca (downhill) v rakúskom bikeparku Leogang. Video ponúka úchvatné scény, ako e-rideri riešia náročné stúpania a klesania v ťažkom teréne, a obsahuje interaktívne prvky, ktoré umožňujú divákom zohrávať aktívnu úlohu v akcii (divák si môže voliť rôzne uhly pohľadu a módy motora).

Video presne ukazuje, čo sa dá s e-bikom skutočne robiť a ako perfektne sa dá využiť nielen na bežné horské jazdenie, ale aj na profesionálny šport. Môžete zvládať extrémne stúpania v supernáročnom teréne, jazdiť northshory, dávať si ostré jazdy a celý deň si užívať poriadnu zábavu. S obyčajným bicyklom by sa to nedalo.

Teaser:

A čo hovoria na Bosch e-MTBike samotní aktéri?

  • Marcus Klausmann: „Bol som prekvapený, aký ovládateľný je e-mountainbike pri jazde. Bicykel je veľmi dobre premyslený. Môžete jazdiť ľahšie a cítiť typický flow ešte intenzívnejšie.“
  • Stefan Schlie: „S e-faktorom môžem robiť veci, ktoré bolo doteraz možné len zapojením hraničného fyzického úsilia. Teraz môžem zvládnuť extrémne výstupy cez mokré korene a voľný štrk. Nepotrebujem už lanovku. Stále je to veľmi namáhavá činnosť, ale už nie nemožná. E-biking je nový šport sám osebe – a skutočný šport.“

Video z výroby filmu: 

Tento film je dôkazom, že jazda na horskom e-biku (e-MTB) je niečo neopísateľné. Elektrobike dáva úplne nové možnosti jazdenia a skutočne si s ním užijete to, čo s klasickým horským bicyklom nikdy. S e-bikom zájdete ďalej, budete jazdiť rýchlejšie, zvládnete strmšie kopce a bezvýhradne sa zabavíte. Film nájdete on-line na www.bosch-ebike.de/en/service/int….

Bosch Uphill Flow link

Vo filme jasne vidno, že horská cyklistika na e-MTB je skutočne fantastickým a neuveriteľným zážitkom. Avšak kto nevyskúšal, neuverí…

V RIDE máte jedinečnú možnosť zažiť to na vlastnej koži v teréne. Stačí sa prihlásiť na testovaciu jazdu. Máme výber skutočne najlepších e-bikov nielen na predaj (pozrite si našu ponuku E-MTB), ale aj na testovanie.

 

RIDE s. r. o. - BOSCH eBike Expert
RIDE je certifikovaným servisným strediskom Bosch eBike od roku 2012. Diagnostické zariadenia a náhradné diely máme na systémy od modelovej rady 2011.

 

Tagged , , , , ,