fbpx

Bike Fitting – GURU Fit System

GURU Fit System umožňuje jazdcom všetkých vekových skupín a úrovní jazdenia aby našli svoj perfektný bike a svoju ideálnu pozíciu. Je to jediný systém na svete, ktorý umožňuje skúšať rôzne pozície bez potreby zosadávania, resp. ručných nastavovaní. Tento bike fitting funguje veľmi rýchlo a presne a používajú ho tie najlepšie fit štúdiá na svete.

Zákazník tak získa:

  • možnosť vyskúšať si biky/ebiky popredných svetových značiek a zistiť ako mu sedí ich geometria
  • vyskúšať a vybrať si rôzne veľkosti bicyklov
  • skonzultovať výber rámu a veľkosti pred kúpou
  • doladiť pozíciu už na existujúcom biku/ebiku (presné parametre biku vieme zadať priamo do stroja)
  • vytvoriť si svoju ideálnu jazdnú pozíciu bez ohľadu na obmedzenia bicyklov (čo znamená spríjemnenie jazdy, eliminácia bolesti, zníženie rizika úrazu, zvýšenie výkonu)

Jednotka DFU (Dynamic Fit Unit) je riadená počítačom a nastavuje pozíciu jazdca v reálnom čase a maximalizuje komfort a účinnosť pedálovania. Taktiež umožňuje simulovať stúpania a klesania a rôzne jazdné podmienky.

Modul BIKE FINDER používa scan jazdca a identifikuje vhodnú geometriu, aby sadla na postavu. Vyberá bicykle a ebiky zo svetovej databázy a zákazník si tak môže vyberať z tisícov strojov od popredných výrobcov a kategórií (horské, cross, trekking, cesta, triatlon).

Modul OPTIMALISATION umožňuje nastaviť pozíciu presne podľa anatómie jazdca s presnosťou na 1mm. Počas optimalizácie sa vykonáva v reálnom čase analýza výkonu, telesných uhlov.

3D kamera zosníma jazdca a berie do úvahy nielen výšku, ale aj rozmery rúk, nôh a ostatných častí tela. Takto je možné skutočne presne určit posed a nájsť vhodný rám. Pri meraní na GURU Fit System už nepotrebujeme ručne merať rozmery tela. Taktiež sa tým výrazne ušetrí čas zákazníka.

GURU Fit System používa veľa profesionálnych jazdcov, aby optimalizovali svoj posed. Jazdeckú pozíciu si na ňom, napríklad, optimalizoval aj Peter Sagan.

RIDE je prvým shopom v strednej Európe a prvým e-bikovým shopom na svete, ktorý zákazníkom ponúka túto jedinečnú a exkluzívnu službu. Náš tím absolvoval špeciálne školenia s najlepšími svetovými fittermi a prešli sme pol ročným tréningovým procesom a fittovaním zákazníkov.

Pozrite si možnosti bike fittingu z našej ponuky >>>