fbpx

Naše služby

Showroom a požičovňa

V našom showroome si môžete pozrieť elektrobicykle najlepších svetových značiek, doplnky a príslušenstvo. Showroom je otvorený len pre vopred objednaných zákazníkov, ktorým sa v dohodnutom čase plnohodnotne venujeme.

Dohodnite si návštevu v showroome

Testovacie jazdy, teambuildingy, eventy

Cieľom testovacích jázd je poskytnúť zákazníkom možnosť e-bike poriadne vyskúšať a presvedčiť sa pred kúpou o jeho vlastnostiach a kvalitách. So zákazníkom ide jazdec RIDE.sk, ktorý vysvetlí, poradí, informuje o všetkých možnostiach a výbere vhodného ebiku, naučí e-bike ovládať, atď…

Dohodnite si testovaciu jazdu

Certifikovaná diagnostika a servis

RIDE je certifikovaným servisným strediskom pre systémy Bosch a BionX už od roku 2012. Taktiež diagnostikujeme systémy Yamaha. Sme plne vybavení najmodernejšími diagnostickými technológiami, pomocou ktorých sme schopní urobiť analýzu celého elektropohonu a následne urobiť opravu. Zabezpečujeme aj kompletnú ponuku náhradných dielov Bosch, BionX, Panasonic, Yamaha.

Pozrite si cenník servisu

Poradenstvo a široká ponuka

Pomôžeme vám vybrať vhodný e-bike zo širokej ponuky našich ale aj všetkých značiek a modelov na trhu. Sme jednotka na trhu a e-bikom sa venujeme už od roku 2012.

Bike Fitting

RIDE je prvým elektrobikovým shopom na svete a aj bicyklovým predajcom v strednej a Európe, ktorý je vybavený revolučnou technológiou GURU Fit System. Ide o najpokročilejší fit systém na svete, ktorý umožňuje cyklistom každého veku a skúseností aby si našli svoju ideálnu jazdnú pozíciu. Jeho základom je DFU (Dynamic Fit Unit), ktorá v reálnom čase nastavuje pozíciu, dokáže simulovať stúpanie aj zjazd a počas jazdy meria výkonové parametre pedálovania. Jazdca najskôr za pár sekúnd 3D zoskenujeme a nastavíme mu posed podľa jeho anatómie. Pomocou modulu Bike Finder je možné nájsť ten správny bike a jeho veľkosť. Systém disponuje virtuálnym skladom, v ktorom je cez 50 svetových značiek a vyše 1000 modelov. Vďaka tejto technológii si zákazník už nikdy nekúpi ebike (alebo bike), ktorý mu nesadne. GURU nám zároveň umožňuje analýzu akéhokoľvek existujúceho bicykla a jeho doladenia na postavu zákazníka. S touto technológiou zákazník získa cenné informácie o parametroch svojho ideálneho bicykla, ktoré môže využiť pri kúpe nového alebo nastavení a doladení pôvodného bicykla.

Hľadáte kvalitný elektrobike a profesionálne služby? V RIDE sme tu pre Vás.