fbpx

RIDE v Košiciach na ŠKODA Bike&Tour 2014

V dňoch 5. – 7. júna 2014 sa v Košiciach a v Prešove uskutoční zaujímavé podujatie podporujúce rozvoj cyklistiky a iniciatívy smerujúce k skvalitneniu cyklistickej infraštruktúry.

Bude to maratón atraktívnych akcií a prezentácií. Návštevníci si užijú 3 dni open-air cyklo EXPO a workshop BIKE&CITY plus cyklojazdu po uzavretej diaľnici D1 medzi Košicami a Prešovom. Viac info na www.bikeandtour.sk.

Nakoľko firma RIDE s. r. o. vďaka svojim kvalitám nikdy nechýba v dobrej spoločnosti, inak to nebude ani teraz. Tak vás teda, milí Východniari (ale aj Nevýchodniari), týmto pozývame na BIKE&TOUR a do nášho stánku v EXPO aréne.

Ak máte záujem absolvovať aj testovaciu jazdu, zarezervujte si ju tu: www.ride.sk/test

 

bike-and-tour-banner-1000x440px

 

  • ON-LINE REGISTRÁCIA

Bude ukončená vo štvrtok 5.júna o 9:00 ráno na stránke www.bikeandtour.sk.  Po tomto termíne už iba priamo na mieste v piatok a sobotu v centre Košíc a Prešova.

 

  • EXPO

Účastníkov Škoda Bike & Tour i širokú verejnosť čaká na EXPO pestrá cyklo ponuka, sprievodný program a testovacia zóna (5. – 7. jún) na ploche 2.000 m2 pred OC Aupark Košice.

 

  • PECHA KUCHA NIGHT – BICYKLOVÝ ŠPECIÁL

Štvrtok 5. júna od 20:00 – 21:00 na pódiu pred OC Aupark. Každý spíker prezentuje 20 obrázkov, každý obrázok svieti na plátne 20 sekúnd. Spíkri z Košíc, Bratislavy, Brna, Žiliny a Budapešti. Vstup voľný.

 

  • WORKSHOP BIKE & CITY 2014

Piatok 6. júna 09:00 – 13:00 Kasárne Kulturpark. Mix kvalitných spíkrov a pohľadov na bicykel v meste. Vstup voľný.

 

  • GOLEM SPINING SHOW

V piatok  6. júna 18:00 – 19:00, teda v predvečer Cyklojazdy na hlavnom pódiu pred OC Aupark.

 

  • V PELOTÓNE AJ HANDBIKERI

Jedna z našich najúspešnejších paraolympioničiek Anna Oroszová nebude chýbať spolu so svojimi priateľmi  v pelotóne na D1 v sobotu 7. Júna.

 

  • NEROZMYSLELI SI TO

Sobáš na diaľnici D1 sa blíži. Budúci novomanželia si to nerozmysleli, dávajú do kopy svoje bicykel. Kto chce vidieť, ako pôjdu naspäť domov, musí sa prísť pozrieť.

 

  • TOUR DE FRANCE

Darčekové šeky pre víťazov tomboly, ktorí poletia na Tour de France už sú vytlačené.

 

  • CYKLOJAZDA V SOBOTU O 11.00

Čas štartu pelotónov z oboch miest sa nezmenil, prebehne súčasne o 11.00

Tagged , , , ,