fbpx

RIDE je partnerom E-bike regiónu Horehronie

Spoločnosť RIDE.sk v spolupráci s Oblastnou organizáciou cestovného ruchu Nízke Tatry Juh a Klastrom Horehronie pre Vás pripravili E-bike produkt Horehronie.

Otvorili sme požičovne elektrobicyklov:

Členom Klastra je aj požičovňa elektrobicyklov a bicyklov na Šumiaci, ktorú prevádzkuje Pohostinstvo pod úbočou.

Vyskúšajte si jazdu na špičkovom elektrobicykli a garantujeme Vám, že si odnesiete nezabudnuteľné zážitky. Zajazdiť si môžete na rôznych typoch aj rôznych značkách e-bikov.

Horehronie, Bike & E-bike región, vďaka svojmu členitému terénu a rozmanitej prírode ponúka 76 značených cyklotrás s dĺžkou viac ako 750 km rôznej náročnosti, ktoré zaručujú aktívny odpočinok pre náročných i rodiny s deťmi.

Organizujeme aj športové eventy. Práve tento produkt je výborným tipom na firemný teambuilding či príležitosť ako ušetríte veľa síl i času a zároveň spoznáte ešte viac miest v regióne Horehronie.

Trasa Lesnou cestičkou (Tále – Krpáčovo)
Je jednou z najobľúbenejších trás, ktorá vedie rozprávkovou lesnou cestičkou so zástavkou pri prameni Sama Chalupku. Po dorazení do cieľa sa môžete osviežiť v prírodnom jazere Krpáčovo a elektrobicykel či svoje sily si dobijete v Hoteli Polianka. Vyskúšajte si Stand-up-paddling v jazere. V spojení s príjemnou prechádzkou okolo prírodného jazera je táto ponuka skvelým tipom na rodinný či romantický výlet.

Panorámou Nízkych Tatier do kráľovského mesta
Z oblasti Tále vedie cesta k Bystrianskej jaskyni, ďalej cez Suchú dolinu priamo na Brezniansku skalku s panorámou na Nízke Tatry, odkiaľ prejdete aj do mesta Brezno. Tu si môžete dobiť elektrobicykel, a spestriť deň Potulkami kráľovským mestom so sprievodcom a občerstvením.

Trasa Kráľová Hoľa (Brezno/Tále – Šumiac/Kráľová Hoľa)
Na Kráľovú hoľu zo Šumiaca vyšliapete za necelú hodinku. Ak ste sa na tento vrchol ešte neodvážili, na vlastnej koži pocítite, že na e-bikeu sa dá zdolať každý kopec. Dobiť e-bike a chutne sa občerstviť môžete v Pohostinstve pod Úbočou priamo v obci Šumiac, kde nájdete aj unikátne Múzeum Zvoncov.

Trasa Cesta ku drakovi Demianovi (Tále – Chopok)
Často vyhľadávaná je cesta k drakovi Demianovi priamo pod Chopkom /2024 m n.m./. Na elektrobicykli sa dostanete do Krupovej, kde si ho bezpečne môžete odložiť a lanovkou sa dostanete až do pevnosti draka. Po dobrom obede a poobedňajšej káve Vám odporúčame výstup až na vrchol Chopku. Selfie z Chopku musíte mať!

Viac informácií nájdete na ride.skhorehronie.net 

Tagged ,