fbpx

RIDE a Švihaj Šuhaj urobia Bratislavu zelenšou

Kuriérske služby na dvoch kolesách už nie sú novinkou ani na slovenskom trhu. Aj pod vtipným a výstižným názvom Švihaj Šuhaj sa skrýva cyklokuriérska spoločnosť, ktorá v sebe spája profesionálne kuriérske služby a radosť z bicyklovania. Viac na www.svihajsuhaj.sk.

Vzhľadom na rovnaký smer vo filozofii sa RIDE a Švihaj Šuhaj dohodli na spolupráci. RIDE podporuje poslanie týchto eko-kuriérov a ich profesiu a ako najsilnejšia e-biková firma na Slovensku im bude zabezpečovať e-biky, servis aj custom požiadavky na prispôsobenie e-bikov pre túto náročnú prácu. Cyklokuriéri zo Švihaj Šuhaj tak budú môcť efektívnejšie obslúžiť aj klientov v kopcovitejších častiach Bratislavy, dosiahnuť potrebný počet kilometrov v nohách za čo najkratšiu dobu a čo najviac si užiť pracovné nasadenie. Pretože aj keď majú výbornú kondičku a veľmi ich to baví, predsa len je to fyzicky skutočne náročné zamestnanie s tvrdými podmienkami (títo chlapci najazdia denne aj 100 km!).

Šuhaji momentálne testujú rôzne e-biky z RIDE a skúšajú, ktorý im bude najviac vyhovovať, takže ak ich stretnete v meste, opýtajte sa, ako sa im jazdí. Vzhľadom na charakter cyklokuriérskej práce aktuálne riešime možnosť použitia cargo e-biku, ktorý bude mať väčšiu nosnosť.

Sme radi, že môžeme spolupracovať s takouto progresívnou a na Slovensku skutočne unikátnou firmou, ako je Švihaj Šuhaj. Je totiž naozaj rukolapným vzorom ekologického myslenia a budúcnosti dopravy. Svojím prístupom pomáha Bratislave zaradiť sa medzi najprogresívnejšie a najzelenšie európske mestá.

Naša firma RIDE expanduje aj do Bratislavy, takže veľmi radi podporíme dobré veci a priekopnícke myšlienky, ktoré tam existujú. Máme tiež množstvo skvelých plánov a jedným z nich je ekologicky distribuovať aj náš tovar – t. j. aj prostredníctvom firmy Švihaj Šuhaj.

Tešíme sa na spoluprácu! 🙂

RIDE a Svihaj Suhaj elektrobike Bratislava

svihaj suhaj o nas

Tagged , , , , ,