fbpx

Fotoreport z RIDE.sk E-BIKE výjazdu Podkonice 2019

Po vlaňajšom otvorení sezóny v Podkoniciach sme sa túto akciu rozhodli zopakovať znova. V sobotu 11.5.2019 sme sa teda vybrali zajazdiť si na 44km okruhu z Podkoníc cez Pleše, Kalište, Močare, Šachtičky, Selčiansky Diel, Priechod a Slovenskú Ľupču. Stretlo sa nás zhruba 40 a vynikajúco sme sa povozili.

Trasu sme vôbec nemenili, pretože bola na začiatok sezóny úplne vhodná – pekné výhľady, akurátna technická aj fyzická náročnosť. Išli sme o pár týždňov neskôr, takže príroda už bola zelenšia, ani sneh sme na trase nemali (pozrite si foto z vlani).

Vlani sme začínali Becherovkou a pagáčmi, tento rok sme zmenili za Jameson a starkine “slimáky”. Alkáč zasponzoroval Peter B., slimáky starká 😉 Ďakujeme.

Pleše

Výhľady boli tento rok o dosť zelenšie, pár týždňov super pomohlo

Šachticky

Selčiansky diel

Hiadlovských sme nenavštívili na ich farme, ale v stánku na Ľupčianskom turíčnom jarmoku. Keď pôjdete na jarmok budúci rok, nezabudnite sa zastaviť na klobásu u nášho zákazníka Paľa Ševca (pán v červenom na fotke v galérii 🙂 )

Toto sa nevolá hamburger, ale “zlepenec”

Mali sme na výjazde všetko: výhľady, defekty, poruchy, pády (aj mikro trhlinu na obličke), dobré jedlo, …

Návrat do Podkoníc

Najbližšie sa chystáme 2.6.2019 na Kráľovu hoľu a Muránsky hrad. Kto chce, môžete sa registrovať tu – budeme posielať info len zaregistrovaným účastníkom.

Súvisiace linky:

  • fotoreport Podkonice z vlani
  • fotoreport Kráľova hoľa

Ďakujem všetkým jazdcom za účasť 🙂 A všetkým fotografom za fotky:

Tagged , , , , , , , , ,